Mõõdud ja funktsioonid
- Ei
- Plastik
- Ei
- Zig Zag tüüpi
- Vasak
- L-kujuline
- Jah
- Ökonahk + Mööbliriie
- MFC
- Puit
- Kroomitud plastik
Ökonahast kangas „Soft“ on suurepärane alternatiiv päris nahale. Kangast iseloomustab äärmiselt kõrge kulumiskindlus. See on kinnitatud „Martindale“ hõõrdumistestiga - 100,000 tsüklit. Ökonahk on lihtsasti puhastatav materjal. Kangast võib puhastada kangapuhastusvahenditega. Pesta kuivalt ja vältida valgendamist.
See pehme ning sile kangas ei kogu ebemeid ning on vastupidav UV-kiirgusele, mis tagab, et mööbel säilitab oma algse välimuse aastaid. Kangast on meeldiv katsuda. Kanga pinda saab puhastada õrna mööbliriidele mõeldud puhastusvahenditega.
Kõva ja madal seljatugi
Tõlgitud leedu Näita originaali
Valisin selle hinnangu, kuna diivan vastas minu ootustele jäikuse poolest. Siiski on üks asi, mida ma sellele diivanile lisaksin: mõned eemaldatavad seljatoepadjad, sest kuna istmel on tavapärasest suurem sügavus, on istumisasend mõnikord veidi ebamugav ja kaasasolevad padjad on diivani suuruse kohta liiga väikesed. Üldiselt olen siiski väga rahul.
Tõlgitud portugali Näita originaali
Päris mugav ja tundub siiani vastupidav
Tõlgitud horvaadi Näita originaali
Mulle meeldis absoluutselt kõik, disain, värv, vastupidavus, sellel on mõnus istuda või lamada????
Tõlgitud leedu Näita originaali
Väga mugav nurk
Tõlgitud leedu Näita originaali
Diivan on heas korras, vastab kirjeldusele.
Tõlgitud läti Näita originaali
See pole kõrge ja ei blokeeri radiaatorit.
Tõlgitud leedu Näita originaali