0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi
Tasuta kohaletoimetamine

Kõik tellimused tarnitakse üle Eesti tasuta meie oma usaldusväärsete kulleritega, et tagada tellimuse ohutu saabumine kliendini.

Tasumine kohapeal

Ettemaks ei ole vajalik. Tellimuse saabudes on võimalik tasuda otse kullerile sularahas või kaardiga. Samuti on saadaval järelmaksuvõimalused.

365 päeva tagastusgarantii

Juhul, kui Te ei ole tellitud tootega 100% rahul, on Teil võimalus see tagastada 365 päeva jooksul ning saada raha tagasi.

Hea hinna garantii

Töötame otse tootjatega ning püüame alati pakkuda parimat hinda. Juhul, kui Te leiate toote teisest e-poest odavama täishinnaga, saame pakkuda Teile sama hinda ning tasuta kohaletoimetamist.

1 tellimus = 1 puu

Iga kohaletoimetatud tellimuse eest istutame ühe puu. Tänu Teile on meil võimalik istutada tuhandeid puid.

Kohaletoimetamine

Baldų pristatymas visoje Lietuvoje

Igal tootel on erinev tarneaeg mille leiate toote kirjeldusest. Võimaluse korral lühendame tarneaegu. Enamus kordadel tarnime mööbli sobival ajal.

  • Kõik tellimused tarnitakse üle Eesti teie koduni tasuta (Mööbel1.ee kaubikuga ligipääsevate kohtadeni).
  • Tarnime mööblit ainult meie oma kulleritega - omame täieliku vastutust tellitud kauba üle kuniks see jõuab teie koju.
  • 20.00 € eest on võimalik juurde tellida tuppatarne teenus.
  • Enamus meie mööblist tarnitakse lahtivõetuna pakendites. Kokkupanemise juhendid on mööbliga kaasas.

 

Helistame teile üks päev enne tarnet, et teavitada täpsem saabumisaeg.

Tingituna tellimuste vähemusest saartele võib kujuneda tarneaeg oodatust pikemaks. Mööbel tarnitakse koheselt kui marsruut on täitunud. Informeerime iga tellimuse tarne osas eraldi.

Tellimuse tarne algusajaks loetakse tellimuse kinnitamise kuupäeva. Tellimuse kinnitamisest teavitakse teid ka email ja telefoni teel. Tellimust saab jälgida siin.

Tellimust vastu võttes palun kontrollige saabunud kaup üle ning allkirjastage tarnepaberid. Juhul kui märkate pakenditel olevaid kahjustusi, siis palun teavitage sellest meie kullerit ja lisage märge tarnepaberitele. Juhul kui märkasite kahjustusi peale tarnet, siis palun võtke meiega ühendust +372 634 6288 või saatke email [email protected].

 

Kohaletoimetamine välismaale

Tarne on võimalik kõikidesse riikidesse, kus meil on oma veebipood, tehes tellimuse selle riigi veebipoes - Leedu, Läti, Ungari, Horvaatia, Sloveenia, Bulgaaria, Rumeenia, Kreeka, Itaalia, Hispaania, Prantsusmaa, Portugal või Austria. Me ei tarni tooteid teistesse Euroopa Liidu riikidesse, kuid vajadusel saame aidata korraldada transpordi. Kirjutage meile, millise mööbli olete valinud ja millisele aadressile see tuleks toimetada.

 

Mööbli kokkupanemise teenus

Vajadusel soovitame klientidele mööbli kokkupanemisteenuseid oma koostööparteritelt eri regioonides. Teenuste hinnakiri on määratud koostööpartnerite poolt ning sõltub individuaalsest situatsioonist.