Põhjused meilt ostmiseks Põhjused meilt ostmiseks

Kohaletoimetamine

Baldų pristatymas visoje LietuvojePakume oma klientidele parimaid tarneaegu turul - tavaliselt jõuab kaup kliendini vähem kui 13 tööpäeva jooksul (Igal tootel on erinev tarneaeg mille leiate toote kirjeldusest). Võimaluse korral lühendame tarneaegu. Enamus kordadel tarnime mööbli sobival ajal.

  • Kõik tellimused tarnitakse üle Eesti teie koduni tasuta (mööbel1.ee kaubikuga ligipääsevate kohtadeni).
  • Tarnime mööblit ainult meie oma kulleritega - omame täieliku vastutust tellitud kauba üle kuniks see jõuab teie koju.
  • Kõikidele tellimustele on võimalik ise järele tulla meie Tallinna lattu kohe kui nad on tootja poolt saabunud.
  • 20.00 € eest on võimalik juurde tellida tuppatarne teenus. Meie kullerid sõidavad üksinda seetõttu on suuregabariidiliste toodete (nt diivanid, riidekapid) tuppatarne puhul vaja kliendi abi. Ülejäänud toodetele tuppatarne lisatingimused ei kehti.
  • Enamus meie mööblist tarnitakse lahtivõetuna pakendites. Kokkupanemise juhendid on mööbliga kaasas.

Helistame teile üks päev enne tarnet, et teavitada täpsem saabumisaeg.

Tingituna tellimuste vähemusest saartele võib kujuneda tarneaeg oodatust pikemaks. Mööbel tarnitakse koheselt kui marsruut on täitunud. Informeerime iga tellimuse tarne osas eraldi.

Tellimuse tarne algusajaks loetakse tellimuse kinnitamise kuupäeva. Tellimuse kinnitamisest teavitakse teid ka email ja telefoni teel. Tellimust saab jälgida siin.

Tellimust vastu võttes palun kontrollige saabunud kaup üle ning allkirjastage tarnepaberid. Juhul kui märkate pakenditel olevaid kahjustusi, siis palun teavitage sellest meie kullerit ja lisage märge tarnepaberitele. Juhul kui märkasite kahjustusi peale tarnet, siis palun võtke meiega ühendust +372 634 6288 või saatke email info@moobel1.ee.