Kategooriad

1 tellimus = 1 puu

ME USUME PUUDE ISTUTAMISE TÄHTSUSESSE!

Tellides kauba Mööbel1.ee-st istutame iga kohaletoimetatud tellimuse eest ühe puu.

Istutatud puud taastavad keskkonda, vähendavad kliimasoojenemise mõju ning loovad rohelisema planeedi järgmistele generatsioonidele. Puude istutamisega arengumaades aitame inimestel kasvatada enda toitu ja luua püsivat sissetulekut peredele. Lisaks on välja töötatud mitu paljutõotavat kliimasõbralikku agrometsanduse tava, et tagada rikkalik saak, taaselustada mulla kvaliteeti, veekasutuse tõhusust ning süsiniku ladustumist.

Metsaaia istutusprogramm millega oleme ühinenud aitab edasi anda teadmisi arengumaade põllumeestele kuidas luua tootlike ning jätkusuutlike põllustruktuure ja talusid.

Me istutame ühe puu iga tehtud tellimuse eest. Selline teguviis aitab kaasa maakogukondade arengul: aitab kohalikel inimestel taastada oma keskkonda, kasvatada oma toitu ning luua endale, perele ning kogukonnale jätkusuutliku sissetuleku ja tuleviku.

Istutades nelja-aastase perioodi vältel spetsiaalseid ja kiiresti kasvavaid puid s.h. viljapuid ja lehtpuid saavad tänu sellele kohalikud pered muuta oma elu positiivses suunas igaveseks. Programmis osalejad istutavad tuhandeid puid, mis võimaldab peredele kestvaid toiduallikaid, loomasööta, küttepuid, müügikaupa ning läbi selle oma iga-aastase sissetuleku suurendamist.

Lisateave on hetkel saadaval