Korv

0

Sinu ostukorv on tühi

  • Tere!

  • Soovitud kaubad

1 tellimus = 1 puu

Me usume puude istutamise tähtsusesse!

Kui tellite kauba Mööbel1.ee-st, istutame iga kohaletoimetatud tellimuse eest ühe puu.

Istutatud puud taastavad keskkonda, vähendavad kliimasoojenemise mõju ning loovad järgmistele generatsioonidele rohelisema planeedi. Puude istutamisega arengumaades aitame inimestel kasvatada enda toitu ja luua püsivat sissetulekut peredele. Lisaks on välja töötatud mitu paljutõotavat kliimasõbralikku agrometsanduse tava, et tagada rikkalik saak, taaselustada mulla kvaliteeti, veekasutuse tõhusust ning süsiniku ladustumist.

Metsaaia istutusprogramm, millega oleme ühinenud, aitab arengumaade põllumeestele edasi anda teadmisi, kuidas luua tootlikke ning jätkusuutlikke põllustruktuure ja talusid.

Me istutame iga tehtud tellimuse eest ühe puu. Selline teguviis aitab kaasa maakogukondade arengule: aitab kohalikel inimestel taastada oma keskkonda, kasvatada oma toitu ning luua endale, perele ning kogukonnale jätkusuutlik sissetulek ja tulevik.

Istutades nelja-aastase perioodi vältel spetsiaalseid ja kiiresti kasvavaid puid s.h. viljapuid ja lehtpuid, saavad tänu sellele kohalikud pered muuta oma elu igaveseks positiivses suunas. Programmis osalejad istutavad tuhandeid puid, mis annab peredele kestvaid toiduallikaid, loomasööta, küttepuid, müüdavatkaupa ning seeläbi oma iga-aastase sissetuleku suurendamist.

Lisateave on hetkel saadaval