0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi
Tasuta kohaletoimetamine

Kõik tellimused tarnitakse üle Eesti tasuta meie oma usaldusväärsete kulleritega, et tagada tellimuse ohutu saabumine kliendini.

Tasumine kohapeal

Ettemaks ei ole vajalik. Tellimuse saabudes on võimalik tasuda otse kullerile sularahas või kaardiga. Samuti on saadaval järelmaksuvõimalused.

365 päeva tagastusgarantii

Juhul kui te ei ole oma tootega 100% rahul on teil võimalus see tagastada 365 päeva jooksul ning saada raha tagasi.

Üle 100 000 mööblieseme

Meie eesmärgiks on kõige laiem kaubavalik Eestis.

Hea hinna garantii

Töötame otse tootjatega ning püüame alati pakkuda parimat hinda. Juhul kui te leiate toote mujalt odavamalt pakume teile sama hinda ning tasuta kohaletoimetamist.

1 tellimus = 1 puu

Iga kohaletoimetatud tellimuse eest istutame ühe puu. Tänu Teile on meil võimalik istutada tuhandeid puid.

Privaatsus

Isikuandmete kogumine ja töötlemine
 
Isikuandmed on informatsioon mis võimaldab meil tuvastada Teie isikut: Näiteks, Teie nimi, Teie elektroonilise posti aadress või kodune aadress. Mööbel1.ee ei kasuta Teie andmeid tellimuse väliselt ja ilma Teie nõusolekuta.
 
Isikuandmete kasutamine
 
Mööbel1.ee kasutab Teie andmeid ainult tehnilistel vajadustel. Kasutame Teie andmeid informatsiooni edastamiseks, millega võimaldame Teil saada informatsiooni tellimuse kohta. Mööbel1.ee ei väljasta Teie andmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui selle eesmärgiks on vaja koguda toote kvaliteedi e-kirjade kaudu või uudiskirjade saatmiseks. Kõik Mööbel1.ee töötajad on nõustunud ning kohustatud kinni pidama konfidentsiaalsusnõuetes.
 
Isikuandmete haldamine ja kustutamine
 
Ostjal on õigus tutvuda oma isikuandmetega ja nõuda ebaõigete, mittetäielike ja ebatäpsete isikuandmete parandamist või isikuandmete kustutamist, kirjutades kirja e-mailile [email protected]. Sel juhul peab müüja viivitamatult (30 päeva jooksul) ostja soovi täitma.
 
Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele
 
Ostetud toodete kvaliteedi hindamiseks võib pärast tellimuse kohaletoimetamist kliendiga ühendust võtta e-posti teel. Kliendil palutakse jätta tootest ülevaade ja hinnata ostetud kaupa. Selle eesmärgi täitmiseks saab ostja e-maili aadressi edastada kolmandatele osapooltele. Mööbel1 kasutab klientide tagasiside haldamiseks platvormi TestFreaks AB, Norrtullsgatan 6, 113 29 Stockholm, Rootsi.
 
Kui külastajad on tellinud Mööbel1 uudiskirja ja oma e-posti aadressi esitanud, võidakse see edastada kolmandatele osapooltele. Mööbel1 uudiskirja saatmise teenust pakub UAB MailerLite, Jono Basanavičiaus g. 15, LT-03108 Vilnius, Leedu.
 
Valikuvõimalus
 
Te omate täieliku kontrolli oma andmete üle mille olete edastanud Mööbel1.ee-le. Juhul kui te ei soovi oma isikuandmeid edastada Mööbel1.ee veebipoele, tuleb ära märkida, et on võimalus, et me ei saa Teile võimaldada ligipääsu kõigile lehekülje funktsioonidele. Kui soovite keelduda uudiskirjadest oma meiliaadressile teavitage meid sellest meili teel.
 
Automaatselt edastatav informatsioon (Mitteisiklik informastioon)
 
Külastades veebilehte Mööbel1.ee salvestab lehekülg automaatselt järgnevad andmed: Brauseri identifikaator, lehekülje külastatavuse tihedus, keskmine veedetud aeg leheküljel, vaadatud tooted. Antud informatsiooni kasutame lehekülje sisu ja funktsionaalusese täiendamiseks. Teie andmeid ei edastata kolmandatele isikutele.
 
Cookies
 
Küpsised (Cookies) on väikesemahulised failid mis salvestatavad ajutiselt ennast Teie arvuti kõvakettale. See aitab meie leheküljel ära tunda Teie arvuti kui Te külastate järgmine kord meie lehekülge. Mööbel1.ee kasutab küpsiseid informatsiooni haldamiseks.

Põhilised küpsise liigid meie kodulehel on:

Küpsise nimetus

Tööaeg

Milleks on mõeldud

sid_customer

2 nädalat

See küpsis on vajalik veebilehe korralikuks toimimseks. Seda kasutatakse siis, kui klient lisab toote ostukorvi. See küpsis lubab asetada tellimuse Mööbel1.ee veebilehel.

PHPSESSID

Kuni brauser on suletud

See küpsis on vajalik veebilehe korralikuks toimimseks.

_utma

2 aastat

Salvestab teabe, mitu korda klient külastas veebilehte oma esimesest külastusest kuni viimaseni.

_utmb

30 minutit

Salvestab ajatempli kui klient siseneb veebilehele.

_utmc

Kuni seanss lõppeb

Salvestab ajatempli, kui klient lahkub veebilehelt. Kui 30 minuti möödudes ei ole klient lahkunud veebilehelt lõpetab küpsis töötamise.

_utmz

6 kuud

Salvestab teabe: kust kohast suunati klient veebilehele, millist otsingumootorit kasutati, millist linki vajutati, milliseid märksõnu kasutati ning millisest asukohast maailmas klient veebilehte külastas.

 
Salvestatud küpsiste eemaldamine:

Turvalisus
 
Mööbel1.ee kindlustab Teie andmete turvalisuse. Teie andmed on hoolikalt kaitstud ennetamaks nende kadumise, hävimise ja muutmise. Samuti hoiame ära ka ligipääsu kolmandatele isikutele.
 
Alaealiste ligipääs leheküljele
 
Mööbel1.ee soovitab kõigil lastevanematel selgitada lastele, et isiklike andmeid tuleb sisestada internetti kohusetundlikult. Mööbel1.ee ei soovita alaealistel sisestada Mööbel1.ee leheküljele mistahes isikuandmeid ilma lapsevanema nõus- või juuresolekuta. Mööbel1.ee ei soovi nimelt koguda või ära kasutada alaealiste isikuandmeid ning ei edasta neid kolmandatele isikutele ilma Teie nõusolekuta.
 
Lingid kõrvalistele veebilehtedele
 
Mööbel1.ee mida haldab ETR1 Group OÜ kaasnev konfidensiaalsuskinnitus ei laiene teistele kõrvalistele linkidele mis võivad olla paigutatud meie lehel. Näiteks: tootja poolsed lingid mis ei garanteeri konfidensiaalsust. Kui väljute leheküljelt Mööbel1.ee palun veenduge, et olete läbi lugenud iga järgneva lehekülje konfidensiaalsussätted.
 
Informatsioon
 
Kui Teil on küsimused privaatsustingimuste või Teie isikuandmete töötlemise kohta võtke palun ühendust isikuga kes vastutab andmekaitse eest.
 
Muudatused
 
Kõik muudatused meie privaatsustingimustes kajastatakse meie veebis ja teistes vastavates asukohtades.
Küsimuste tekkimise korral olete alati teretulnud meiega ühendust võtma!