Kategooriad

Privaatsus

Isikuandmete kogumine ja töötlemine

Isikuandmed on informatsioon mis võimaldab meil tuvastada Teie isikut: Näiteks, Teie nimi, Teie elektroonilise posti aadress või kodune aadress. Mööbel1.ee ei kasuta Teie andmeid tellimuse väliselt ja ilma Teie nõusolekuta.


Isikuandmete kasutamine

Mööbel1.ee kasutab Teie andmeid ainult tehnilistel vajadustel. Kasutame Teie andmeid informatsiooni edastamiseks, millega võimaldame Teil saada informatsiooni tellimuse kohta. Mööbel1.ee ei väljasta Teie andmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui selle eesmärgiks on vaja koguda toote kvaliteedi e-kirjade kaudu või uudiskirjade saatmiseks. Kõik Mööbel1.ee töötajad on nõustunud ning kohustatud kinni pidama konfidentsiaalsusnõuetes.


Isikuandmete haldamine ja kustutamine

Ostjal on õigus tutvuda oma isikuandmetega ja nõuda ebaõigete, mittetäielike ja ebatäpsete isikuandmete parandamist või isikuandmete kustutamist, kirjutades kirja e-mailile [email protected]. Sel juhul peab müüja viivitamatult (30 päeva jooksul) ostja soovi täitma.


Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele

Ostetud toodete kvaliteedi hindamiseks võib pärast tellimuse kohaletoimetamist kliendiga ühendust võtta e-posti teel. Kliendil palutakse jätta tootest ülevaade ja hinnata ostetud kaupa. Selle eesmärgi täitmiseks saab ostja e-maili aadressi edastada kolmandatele osapooltele. Mööbel1 kasutab klientide tagasiside haldamiseks platvormi TestFreaks AB, Norrtullsgatan 6, 113 29 Stockholm, Rootsi.

Kui külastajad on tellinud Mööbel1 uudiskirja ja oma e-posti aadressi esitanud, võidakse see edastada kolmandatele osapooltele. Mööbel1 uudiskirja saatmise teenust pakub UAB MailerLite, Jono Basanavičiaus g. 15, LT-03108 Vilnius, Leedu.


Valikuvõimalus

Te omate täieliku kontrolli oma andmete üle mille olete edastanud Mööbel1.ee-le. Juhul kui te ei soovi oma isikuandmeid edastada Mööbel1.ee veebipoele, tuleb ära märkida, et on võimalus, et me ei saa Teile võimaldada ligipääsu kõigile lehekülje funktsioonidele. Kui soovite keelduda uudiskirjadest oma meiliaadressile teavitage meid sellest meili teel.


Automaatselt edastatav informatsioon (Mitteisiklik informastioon)

Külastades veebilehte Mööbel1.ee salvestab lehekülg automaatselt järgnevad andmed: Brauseri identifikaator, lehekülje külastatavuse tihedus, keskmine veedetud aeg leheküljel, vaadatud tooted. Antud informatsiooni kasutame lehekülje sisu ja funktsionaalusese täiendamiseks. Teie andmeid ei edastata kolmandatele isikutele.


Turvalisus

Mööbel1.ee kindlustab Teie andmete turvalisuse. Teie andmed on hoolikalt kaitstud ennetamaks nende kadumise, hävimise ja muutmise. Samuti hoiame ära ka ligipääsu kolmandatele isikutele.


Alaealiste ligipääs leheküljele

Mööbel1.ee soovitab kõigil lastevanematel selgitada lastele, et isiklike andmeid tuleb sisestada internetti kohusetundlikult. Mööbel1.ee ei soovita alaealistel sisestada Mööbel1.ee leheküljele mistahes isikuandmeid ilma lapsevanema nõus- või juuresolekuta. Mööbel1.ee ei soovi nimelt koguda või ära kasutada alaealiste isikuandmeid ning ei edasta neid kolmandatele isikutele ilma Teie nõusolekuta.


Lingid kõrvalistele veebilehtedele

Mööbel1.ee mida haldab ETR1 Group OÜ kaasnev konfidensiaalsuskinnitus ei laiene teistele kõrvalistele linkidele mis võivad olla paigutatud meie lehel. Näiteks: tootja poolsed lingid mis ei garanteeri konfidensiaalsust. Kui väljute leheküljelt Mööbel1.ee palun veenduge, et olete läbi lugenud iga järgneva lehekülje konfidensiaalsussätted.


Informatsioon

Kui Teil on küsimused privaatsustingimuste või Teie isikuandmete töötlemise kohta võtke palun ühendust isikuga kes vastutab andmekaitse eest.


Muudatused

Kõik muudatused meie privaatsustingimustes kajastatakse meie veebis ja teistes vastavates asukohtades.
Küsimuste tekkimise korral olete alati teretulnud meiega ühendust võtma!

 

Cookies