Kategooriad

Makseviisid

Sularahamakse tarne ajal

Klientide mugavuseks pakume ka sularahamakset tarne ajal. Antud makseviisi valimisel on teil võimalus tasuda kauba eest sularahas otse kullerile. Kohe peale tasumist sularahas saadab kuller elektroonilise maksekinnituse ja arve tellimuse vormistamisel määratud emaili aaderssile. Oleksime tänulikud kui leiaksite meie kullerile täpse raha.

Kaardimakse tarne ajal

Meie kulleritel on alati tarne ajal kaasas makseterminal. Antud makseviisi valimisel on teil võimalus tasuda kauaba eest kaardiga otse kullerile. Kohe peale tasumist kaardiga saadab kuller elektroonilise maksekinnituse ja arve tellimuse vormistamisel määratud emaili aaderssile.

Tasumine pangalingiga

Pangalingiga tasumine võimaldab meil kõige kiiremini teie tellimust käsitleda. Peale tellimuse vormistamist toimub koheselt maksmisele suunamine Pankade Kaardikeskusesse. Pankade Kaardikeskus autoriseerib tehingu pangas. Peale maksekorralduse kinnitamist tuleks lahkuda internetipangast vajutades nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.

Ülekandega pangakontole

Antud makseviisi valimisel on teil võimalus tasuda kauba eest ülekandega pangakontole Makserekvisiidid:

 • Saaja nimi: ETR1 Group OÜ
 • Saaja reg kod: 12741670
 • Saaja konto: EE512200221060760224
 • Palun märkige selgitusse oma tellimuse number

Järelmaks

ESTO järelmaks

ESTO järelmaksu kasutamine on lihtne, mugav ja kiire. Valige sobivad tooted ostukorvi, kinnitage tellimus ja valige makseviisiks ESTO järelmaks. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga allkirjastades lepingu Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga.

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

 • - Intress alates 0% kuni 19.90%.
 • - Lepingutasu alates 0 EUR.
 • - Periood kuni 4 aastat.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049 EUR laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 EUR on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 EUR ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 EUR.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

E-mail: [email protected]

Telefon: 622 52 52

ESTO 10 makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kümneks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 10 ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

 • - Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kümn ekuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
 • - Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kümneks võrdseks osaks.
 • - Minimaalne ostukorvi summa ESTO 10 kasutamisel on 60 EUR.
 • - ESTO 10 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 10 tingimused:

ESTO 10 teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. ESTO 10 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 10 graafikule, siis teie ESTO 10 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

E-mail: [email protected]

Telefon: 622 52 52

Hea hinna garantii

Pakume hea hinna garantiid. Juhul kui leiate sama toote mõne konkurendi juurest odavamalt, saame pakkuda sama hinda ning tasuta kohaletoimetamist.

Selleks, et kasutada hea hinna garantiid peate saatma meile mis tahes teise Eestis töötava e-poe lingi kus on näha selgelt, et tegu on sama tootega ja selle hinda.

Toote lingi võite saata meile e-maili teel, Facebook sõnumi kaudu või jättes kommentaari tellimuse vormistamisel.

 • Hea hinna garantii ei kohandu juhul kui:
 • - Toote spetsifikatsioonid on erinevad;
 • - Toodet ei saa tellida antud lingilt;
 • - Toode on kasutatud, korda tehtud või defektne;
 • - Võrreldav toode omab ajutist allahindlust näiteks: kampaaniaallahindlus, tühjendusmüük jms;
 • - Toode on juba kliendini toimetatud.

Peale hea hinna garantii lisamist ei ole allahindlused enam kehtivad.