Kategooriad

Meie ajalugu

Me ei keskendu iga päev mööblile, vaid oma klienditele. Mõistame, et loome oma klientide kodudes mugavust, seega on meie jaoks kõige tähtsam, et meie kliendid oleksid rahul.

Teame, et klient saab rahul olla vaid siis, kui meie töötajad on rahul. Sellest tulenevalt jagame töötajatega oma edu ja pakume võimalusi eneseteostuseks. Meie juhid on alustanud oma karjääri klienditeeninduses otse klientidega töötades või logistika vallas. Nad ei sulge end kontoritesse, nad tunnevad igapäevaseid protsesse ja klientide vajadusi. Oma eeskujuga tuletavad nad meile iga päev meelde, et pingutus tasub end ära. Energia, jonnakus ja pühendumine klientidele tähendavad otsest karjäärihüpet sõltumata vanusest või haridusest.

Anname oma panuse ühiskonda, toetades neid, kes vajavad abi-lapsi, eakaid või raskustesse
sattunud perekondi. Hoolime samuti rohemõtteviisist, istutades iga ostetud mööblitüki eest ühe puu. Praeguseks oleme seda teinud juba üle miljoni korra.

Meie meeskond

Klienditeenindus

Meie peamiseks prioriteediks on õnnelikud kliendid. See on meie parim investeering.

Samavõrd oluline on meie jaoks klienditeeninduse järelteenindus, et teenindus ei lõppeks tellimuse müügiprotsessiga, vaid jätkuks ka, siis kui klient vajab abi või naaseb meie juurde uue sooviga.

Me mõistame, et meie pakutavad tooted on meie klientide elus olulisel kohal. Mõne jaoks on see esimene oma diivan, teise jaoks on see kauaoodatud kodu renoveerimine.

Selles tulenevalt oleme alati hea meelega valmis pühendama aega oma klientidele olenevalt nende vajadustest.

Logistika

Kõik tellimused üle Eesti toimetatakse kohale tasuta meie enda usaldusväärsete kullerite abil, kes vastutavad kauba eest täies ulatuses, kuniks see jõuab Teie koju. Mööbli logistika ja suurte pakkide kohaletoimetamine võib olla keeruline. Selleks et tagada suurepärane kliendikogemus, teeme me seda ise.

Meie ülesanne on tagada, et tellitud mööbel jõuaks oma uude koju võimalikult kiiresti ja turvaliselt. Oleme oma klientidega otseses ja pidevas ühenduses, mis võimaldab pöörata suurt tähelepanu üksikasjadele ning aitab vajaduse korral dünaamilises muutuvas keskkonnas kiiresti ümber orienteeruda.