Kategooriad

Meie ajalugu

Me ei keskendu igapäev mööblile vaid meie klienditele. Mõistame, et loome oma klientide kodudes mugavust seega meie jaoks on kõige tähtsam, et meie kliendid oleksid rahul.

Teame, et klient saab rahul olla vaid, siis kui meie töötajad on rahul. Sellest tulenevalt jagame töötajatega oma edu ja pakume võimalusi eneseteostuseks. Meie juhid on alustanud oma karjääri otse klientidega töötades klienditeeninduses või logistika vallas. Nad ei sulge end kontoritesse, nad tunnevad igapäevaseid protsesse ja klientide vajadusi. Oma eeskujuga tuletavad nad meile iga päev meelde, et pingutus tasub end ära. Energia, jonnakus ja pühendumine klientidele tähendavad otsest karjäärihüpet - sõltumata vanusest või haridusest.

Anname oma panuse ühiskonda toetades neid kes vajavad abi - lapsi, eakaid või perekondi kes on sattunud raskustesse. Hoolime samuti rohemõtteviisist istutades iga ostetud mööblitüki eest ühe puu. Praeguseks oleme seda teinud juba üle miljoni korra.

Meie meeskond

Klienditeenindus

Meie peamiseks prioriteediks on õnnelikud kliendid. See on meie parim investeering.

Samavõrd oluline on meie jaoks klienditeeninduse järelteenidnus, et teenindus ei lõppeks tellimuse müügiprotsessi läbiviimisel vaid jätkuks ka, siis kui klient vajab abi või naaseb uue sooviga meie juurde.

Me mõistame, et meie pakutavad tooted on meie klientide elus olulisel kohal. Mõne jaoks on see esimene oma diivan, teiste jaoks on see kauaoodatud kodu renoveerimine.

Selles tulenevalt oleme alati hea meelega valmis pühendama aega oma klientidele vastavalt nende vajadustele.

Logistika

Kõik tellimused tarnitakse üle Eesti tasuta meie enda usaldusväärsete kulleritega kes omavad täieliku vastutust kauba üle kuniks see jõuab teie koju. Mööbli logistika ja suurte pakkide tarne võib olla keeruline. Selleks, et tagada suurepärane kliendikogemus teeme me seda ise.

Meie ülesanne on tagada, et tellitud mööbel jõuaks oma uude koju võimalikult kiiresti ja turvaliselt. Oleme oma klientidega otseses ja läbivas ühenduses mis annab võimaluse pöörata suurt tähelepanu detailide ning aitab vajadusel kiiresti ümber orienteeruda dünaamilises muutuvas keskkonas.