0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi

Tool MT126

Soovitame
+

Mõõdud ja funktsioonid

Toode:
Kõrgus:
970 mm
Laius:
460 mm
Sügavus:
400 mm
Istme kõrgus:
460 mm
Kaal:
6 kg
Keskmine tarneaeg alates:
19 tööpäeva
Transpordi maksumus:
Tasuta üle kogu Eesti
Garantii:
2 aastat
Istmeosa:
  • Mööbliriie
Tooli korpus:
  • Puit
Tooli jalad:
  • Puust
Värvivalik:
  • Jah
Puit:
  • Pöök
Päritolu:
Euroopa

Lisainformatsioon

Puit

Puit on looduslik ja ökoloogiline materjal, mida iseloomustab tugevus ja vastupidavus. Interjööris tagab puit hubasuse ja kvaliteedi. Selleks, et puitpinnad kestaks võimalikult kaua, soovitame neid uuendada iga paari aasta tagant. Veenduge, et kogu mööbel oleks puidust või lihtsalt üksikesemed. Näiteks kui puidust on valmistatud ainult töölaud, kohaldatakse ainult selle suhtes erilist hoolt. Puitpinnad on soovitatav katta toodetega, mis kaitsevad puitmööblit nii päikesevalguse kui ka kriimustuste eest. Soovitatav on vältida alkoholi-, kloori- või ammoniaagipõhiseid puhastusvahendeid. Mahavalgumise korral kuivatada pind, et vältida vedelike imbumist puitu. Puitpindadele asetatud kuumad nõud võivad jätta jäljed, seega kasutage aluseid.


Soovitame

Meie meeskond soovitab seda eset? Mida see tähendab?

Kuna meie veebisaidil on kümneid tuhandeid erinevaid mööblimudeleid, mis on pärit paljudelt erinevatelt tarnijatelt, on peaaegu võimatu neid kõiki enne meie e-poes tutvustamist füüsiliselt testida. Meie meeskond on siiski soovitanud selle konkreetse toote tarnijat, kuna see on vastanud järgmistele kriteeriumidele: hea pakend, tarneaeg, hinna ja kvaliteedi suhe, madal tagastamise määr ja tootel on hea müügiajalugu. Selle märgisega on vähem kui pooled toodetest ja me vaatame soovitusi pidevalt üle, nii et võite olla kindel, et valisite parima toote.

Granada kangas

"Granada" on sile ja pehme kangas, mis ei kulu päikese valguse käes ära. Kangas on tehtud kasutades Cleanaboo tehnoloogiat, mis ennetab vedelike imbumist kangasse. Kangale voolanud vedeliku võib lihtsasti kuiva lapiga ära pühkida. Kanga alumine kiht on kaetud rebenemiskindla võrguga. Kangast võib puhastada ainult leebete mööbliriide puhastusvahenditega. Mitte pesta märjalt ega pleegitada. On soovitatav vältida puhastusaineid, mis sisaldavad rauda.

  • Hõõrdekindel
  • Plekikindel

Kanga omadus

Tüüp:
Plüüs
Koostis:
100% PES
Tihedus:
320 g/m² ± 5%
Martindale tsüklid:
25 000
Hõõrdekindel:
4-5
Värvipüsivus valguse suhtes:
3-4

Tagasiside Tagasiside

Seotud tooteid Seotud tooteid