0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi

Mõõdud ja funktsioonid

Toode:
Kõrgus:
1665 mm
Laius:
980 mm
Pikkus:
2080 mm
Voodipesukasti mõõdud:
85 x 860 x 740 mm
Sobib madratsile:
  • 900 x 2000 mm
Soovitatav on madratsi maksimaalne kõrgus:
100 mm
Keskmine tarneaeg alates:
7 tööpäeva
Transpordi maksumus:
Tasuta üle kogu Eesti
Garantii:
2 aastat
Madrats:
  • Ei (valiku leiad siit)
Voodipõhi:
  • Jah
Voodipesu kast:
  • Jah
Värv:
  • Valge
Värvivalik:
  • Ei
Materjalid:
  • Puit
Puit:
  • Mänd
Päritolu:
Aasia
Tootekood:
416049

Lisainformatsioon

Puit
Voodi koos voodipõhjaga
Voodipesu kastiga

Puit

Puit on looduslik ja ökoloogiline materjal, mida iseloomustab tugevus ja vastupidavus. Interjööris tagab puit hubasuse ja kvaliteedi. Selleks, et puitpinnad kestaks võimalikult kaua, soovitame neid uuendada iga paari aasta tagant. Veenduge, et kogu mööbel oleks puidust või lihtsalt üksikesemed. Näiteks kui puidust on valmistatud ainult töölaud, kohaldatakse ainult selle suhtes erilist hoolt. Puitpinnad on soovitatav katta toodetega, mis kaitsevad puitmööblit nii päikesevalguse kui ka kriimustuste eest. Soovitatav on vältida alkoholi-, kloori- või ammoniaagipõhiseid puhastusvahendeid. Mahavalgumise korral kuivatada pind, et vältida vedelike imbumist puitu. Puitpindadele asetatud kuumad nõud võivad jätta jäljed, seega kasutage aluseid.

Narivoodid

Narivoodi on mugav lahendus neile, kes säästavad ruumi ja otsivad praktilisi lahendusi. Tasub kaaluda narivoodite pakutavaid võimalusi. Need narivoodid on ainulaadsed, kuna neid saab vajadusel jagada kaheks üheinimesevoodiks. See on väga mugav lahendus, sest Teil on võimalus muuta üks mööblitükk kaheks.


Soovitame

Meie meeskond soovitab seda eset? Mida see tähendab?

Kuna meie veebisaidil on kümneid tuhandeid erinevaid mööblimudeleid, mis on pärit paljudelt erinevatelt tarnijatelt, on peaaegu võimatu neid kõiki enne meie e-poes tutvustamist füüsiliselt testida. Meie meeskond on siiski soovitanud selle konkreetse toote tarnijat, kuna see on vastanud järgmistele kriteeriumidele: hea pakend, tarneaeg, hinna ja kvaliteedi suhe, madal tagastamise määr ja tootel on hea müügiajalugu. Selle märgisega on vähem kui pooled toodetest ja me vaatame soovitusi pidevalt üle, nii et võite olla kindel, et valisite parima toote.

Tagasiside Tagasiside

Seotud tooteid Seotud tooteid