0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi

Mõõdud ja funktsioonid

Kõrgus:
1200 mm
Laius:
500 mm
Sügavus:
370 mm
Kaal:
32 kg
Ülemise riiuli maksimaalne kandevõime:
10 kg
Riiuli maksimaalne kandevõime:
10 kg
Alumise riiuli maksimaalne kandevõime:
10 kg
Keskmine tarneaeg alates:
13 tööpäeva
Transpordi maksumus:
Tasuta üle kogu Eesti
Garantii:
2 aastat
Jalad:
  • Plastik
Värv:
  • Läikiv valge
Värvivalik:
  • Jah
Materjalid:
  • LMDP
Lisavalikud:
  • Karastatud klaasist
  • ABS
Päritolu:
Saksamaa
Tootekood:
175751

Lisainformatsioon

See kollektsioon kehastab kaasaegset interjööristiili. Valge värv annab sellele kollektsioonile elegantsi ja „Navarra“ tamme värv annab sellele naturaalsuse. Selles kollektsioonis domineerivad karastatud klaaspinnad, mida täiendavad kroomitud käepidemed. Selle kollektsiooni mööbliraamid on kaetud värvitu materjaliga, mis kaitseb neid väiksemate kriimustuste eest. Selle materjali abil muutub mööbel mitte ainult kriimustuskindlaks, vaid ka paremini kaitstuks niiskuse või plekkide eest. Funktsionaalsus ja mugavus on selle Saksamaal valmistatud kollektsiooni lahutamatud omadused. Vaikselt sulguva mehhanismiga kapid kaitsevad uksi ja sahtleid kiire sulgumise eest ning lukustatavad sahtlid ja uksed pakuvad privaatsust. Looge selle kollektsiooniga kaasaegne töökeskkond.

Valmistatud Saksamaal
Vastupidavus kriimustustele
Kaitstud servad
Karastatud klaasist
Klaaspind

Vastupidavus kriimustustele

Mööblipind on kaetud värvitu materjaliga, mis kaitseb väiksemate kriimustuste eest. See materjal muudab mööbli mitte ainult kriimustuskindlaks, vaid see on ka paremini niiskuse või plekkide eest kaitstud.

Kaitstud servad

Mööbli servad on kaetud viimistlusteibiga - see materjal on valmistatud tugevast plastikust, mida kasutatakse tavaliselt mööbliplaadi äärte kaitsmiseks.

Karastatud klaasist

See on kuumtöödeldud klaas mille mehaaniline vastupidavus on 5-6 korda suurem kui töötlemeta tavalisel klaasil. Mistõttu muutub klaas mehaaniliste löökide, kõrgete temperatuuride ja nende kõikumisel vastupidavamaks. Karastatud klaasi purunemine pole nii ohtlik kui tavalise klaasi purunemine, sest karastatud klaas puruneb väikesteks tükkideks, mis ei ole teravad.


Soovitame

Meie meeskond soovitab seda eset? Mida see tähendab?

Kuna meie veebisaidil on kümneid tuhandeid erinevaid mööblimudeleid, mis on pärit paljudelt erinevatelt tarnijatelt, on peaaegu võimatu neid kõiki enne meie e-poes tutvustamist füüsiliselt testida. Meie meeskond on siiski soovitanud selle konkreetse toote tarnijat, kuna see on vastanud järgmistele kriteeriumidele: hea pakend, tarneaeg, hinna ja kvaliteedi suhe, madal tagastamise määr ja tootel on hea müügiajalugu. Selle märgisega on vähem kui pooled toodetest ja me vaatame soovitusi pidevalt üle, nii et võite olla kindel, et valisite parima toote.

Tagasiside Tagasiside

Seotud tooteid Seotud tooteid