0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi

Mõõdud ja funktsioonid

Kõrgus:
840 mm
Laius:
3760 mm
Sügavus:
1880 mm
Keskmine tarneaeg alates:
7 tööpäeva
Transpordi maksumus:
Tasuta üle kogu Eesti
Garantii:
2 aastat
Magamise funktsioon:
  • Ei
Jalad:
  • Plastik
Voodipesu kast:
  • Ei
Nurga universaalne:
  • Jah
Värv:
  • Valge
Värvivalik:
  • Jah
Materjalid:
  • Mööbliriie
Vastupanu:
20000 Martindüüli tsüklid
Kere materjal:
  • Naturaalsest puidust vineer
Päritolu:
Aasia
Tootekood:
417498

Lisainformatsioon

See kollektsioon laseb teie kujutlusvõimel kujundite ja värvidega mängida. Seda modulaarset pehmet elutoa mööblit on väga lihtne kohandada iga ruumi suuruse ja planeeringuga, kuna erinevatest osadest on võimalik luua lõplik versioon. Selle kollektsiooni mööbel on universaalne – kui te pole kindel, milline nurgavariant teile kõige sobivam on, saate selle otsustada vahetult enne kokkupanekut, sest mööblit saab kokku panna nii parem- kui ka vasakpoolse versioonina.
Kogu selle kollektsiooni mööbel on nii eest kui ka tagant kaetud ühesuguse kangaga, seega sobib mööbel paigutada keset tuba. Veel rohkem kohti inspiratsiooniks!
Pehme mööbli korpus on valmistatud naturaalsest puitplaadist, mis on kaetud sameti-, öko-naha- või gobeläänkangaga. Need mööbli tekstuurid tagavad, et teie toas olev pehme mööbel paistab silma.

Sama kangas
Universaalne mööbel

Sama kangas

Mööbli tagumise osa kangas ei erine peamise mööbli kangast. Selle funktsiooniga mööbli saate paigutada ruumi keskele.

Universaalne mööbel

Universaalne mööbel on suurepärane valik neile, kes kahtlevad valitud mööbli küljes. Universaalset mööblit saab kokku panna nii parem - kui ka vasakpoolse versioonina. Saate enne toote kokku monteerimist rahulikult mõelda, milline pool sobiks Teile kõige paremini, ning vastavalt oma valikule mööblit kohandada.


Soovitame

Meie meeskond soovitab seda eset? Mida see tähendab?

Kuna meie veebisaidil on kümneid tuhandeid erinevaid mööblimudeleid, mis on pärit paljudelt erinevatelt tarnijatelt, on peaaegu võimatu neid kõiki enne meie e-poes tutvustamist füüsiliselt testida. Meie meeskond on siiski soovitanud selle konkreetse toote tarnijat, kuna see on vastanud järgmistele kriteeriumidele: hea pakend, tarneaeg, hinna ja kvaliteedi suhe, madal tagastamise määr ja tootel on hea müügiajalugu. Selle märgisega on vähem kui pooled toodetest ja me vaatame soovitusi pidevalt üle, nii et võite olla kindel, et valisite parima toote.

Tagasiside Tagasiside

Seotud tooteid Seotud tooteid