0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi

Mööbli kollektsioon NVAN

NVAN kollektsioon - funktsionaalsus ja nutikad lahendused. Selle kollektsiooni mööbel on kättesaadaval kahes värvi valikus, mida eristavad kontrastne kombinatsioon. See mööbel aitab luua Skandinaavia, modernse või tööstusliku stiiliga interjööri. 
 
NVAN kollektsiooni mööbel on tehtud kombineerides matid pinnad puidumustrit imiteerivate elementidega. Esimene kombinatsioon valge värvi ja "Palazzo" tammepuu mustriga esindab modernset stiili, samal ajal kui teine väljendab tööstuslikku kasinust kombineerides matja halli värvi puitu imiteeriva kujundusega. Mööbli väljendusrikkad värvid on samuti ideaalsed Skandinaavia-stiilis elutuppa, sulandades kokku looduse ja eredate värvide elemente, mis valgustavad interjööri. Kõrgelt matjat mööblipinda katab "Supermatt" film, mis kaitseb pinda näpujälgede ilmumise eest. NVAN mööblijalad on samuti märkimisväärsed, sest nad pakuvad mööblile kergust ja vaevu hoomatavat avangardistlikku stiili. 
 
NVAN kollektsiooni kuuluvad kummtid ja erinevate laiustega kapid. Mööblit eristavad mitmed uksed, riiulid ja sathlid, mis muudab lihtsamaks hoida elutuba korras. Kollektsioonis on ka telerikapp, mis on iga elutoa lahutamatu osa. Peale modernse disaini on NVAN kollektsiooni eeliseks ja pehme sulgemehhanism, mis rõhutab mugavust kasutades mööbli individuaalseid  osasid. 
Tasuta kohaletoimetamine

Kõik tellimused tarnitakse üle Eesti tasuta meie oma usaldusväärsete kulleritega, et tagada tellimuse ohutu saabumine kliendini.

Tasumine kohapeal

Ettemaks ei ole vajalik. Tellimuse saabudes on võimalik tasuda otse kullerile sularahas või kaardiga. Samuti on saadaval järelmaksuvõimalused.

365 päeva tagastusgarantii

Juhul kui te ei ole oma tootega 100% rahul on teil võimalus see tagastada 365 päeva jooksul ning saada raha tagasi.

Üle 100 000 mööblieseme

Meie eesmärgiks on kõige laiem kaubavalik Eestis.

Hea hinna garantii

Töötame otse tootjatega ning püüame alati pakkuda parimat hinda. Juhul kui te leiate toote mujalt odavamalt pakume teile sama hinda ning tasuta kohaletoimetamist.

1 tellimus = 1 puu

Iga kohaletoimetatud tellimuse eest istutame ühe puu. Tänu Teile on meil võimalik istutada tuhandeid puid.

Ei ole tooteid käesoleva osa