0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi

Mõõdud ja funktsioonid

Kõrgus:
1860 mm
Laius:
1300 mm
Sügavus:
540 mm
Riiulite arv:
4 ühikut.
Uste arv:
3 ühikut.
Kaal:
94 kg
Riiuli maksimaalne kandevõime:
5 kg
Keskmine tarneaeg alates:
15 tööpäeva
Transpordi maksumus:
Tasuta üle kogu Eesti
Garantii:
2 aastat
Peegel:
  • Ei
Kapiuksed:
  • Hingedega
Käepidemed:
  • Plastik
Värv:
  • Valge
Värvivalik:
  • Jah
Materjalid:
  • LMDP
Päritolu:
Saksamaa
Tootekood:
414138

Lisainformatsioon

See selgete vormide ja neutraalsete värvidega lastetoa kollektsioon sobib nii tüdruku kui poisi tuppa. Kogu mööbel on valmistatud FSC sertifikaadiga paneelidest. Selle märgiga märgistatud tooted tagavad, et nende valmistamisel on kasutatud majanduslikult kasulikest metsadest pärit orgaanilist puitu.
Igas lastetoas peab olema voodi. Selle kollektsiooni võrevoodi on tõeliselt erakordne. Tänu muudetavale voodipõhjale on võimalik beebivoodit hõlpsasti kohandada erinevas vanuses lastele. Madratsi raami kõrgust on võimalik reguleerida kolme erinevasse asendisse. Lapse kasvades saab võrevoodi küljelt eemaldada 3 võrevoodi pulka, mis võimaldab lapsel ise voodist sisse ja välja käia. Vanematele on oluline, et lastemööblit oleks lihtne puhastada. Tänu erilisele disainile ja vastupidavatele materjalidele on selle kollektsiooni mööblit ülimalt lihtne hooldada. Piisab vaid pehmest lapist, et puhastada mööblit.

FSC sertifikaat
Valmistatud Saksamaal

FSC sertifikaat

FSC - ülemaailmne metsasertifitseerimissüsteem loodi selleks, et tagada metsa nõuetekohane majandamine. Selle märgistusega märgitud tooted tagavad, et nende tootmisel on kasutatud majanduslikult väärtuslikest metsadest pärit orgaanilist puitu. See sertifikaat on eriti oluline mööblitootjatele, kes kinnitavad, et nende tegevus vastab kehtestatud FSC põhimõtetele ja kriteeriumidele. See tagab tarbijale, et pakutavad tooted on toodetud säästva metsanduse põhimõtteid järgides.

Tagasiside Tagasiside

Seotud tooteid Seotud tooteid