Vannitoa komplekt Columbia AB107 on null inventari ja ei saa lisada ostukorvi
0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi

Vannitoa komplekt Columbia AB107

Vabandame, kuid tootja ei ole andnud selle toote jaoks võimalikku tarnekuupäeva, seega pole need tooted praegu veebis ostmiseks saadaval.

We (Moobel1.ee) will add your email address to a special mailing list for this product. Once the product is in stock, you’ll get an email about it automatically, and your email address will be removed from the product’s mailing list.

The data will be visible to some members of our staff. If you’d like to have your personal data removed, send an email to [email protected]

If you believe that your personal data has been misused, you have the right to lodge a complaint with a supervisory authority. We’re obliged by EU General Data Protection Regulation to let you know about this right; we don’t actually intend to misuse your data.

Mõõdud ja funktsioonid

Laius:
970 mm
Sügavus:
340 mm
Kapi mõõtmed:
560 x 600 x 340; 790 x 370 x 310 mm
Rippkapi mõõdud:
770 x 370 x 310 mm
Peegli mõõtmed:
560 x 600 x 100 mm
Jalgade kõrgus:
25 mm
Kaal:
46 kg
Keskmine tarneaeg alates:
15 tööpäeva
Transpordi maksumus:
Tasuta üle kogu Eesti
Garantii:
2 aastat
Jalad:
  • Plastik
Peegel:
  • Jah
Komplekti tüüp:
  • Üksikute osade
  • Lisavarustusega
Käepidemed:
  • Plastik
Kraanikauss:
  • Ei
Värvivalik:
  • Jah
Valikud:
  • Võimalik muuta
Materjalid:
  • LMDP
Päritolu:
Saksamaa
Tootekood:
404454

Lisainformatsioon

FSC sertifikaat
MDF plaat
Metallist käepidemed
Valmistatud Saksamaal

FSC sertifikaat

FSC - ülemaailmne metsasertifitseerimissüsteem loodi selleks, et tagada metsa nõuetekohane majandamine. Selle märgistusega märgitud tooted tagavad, et nende tootmisel on kasutatud majanduslikult väärtuslikest metsadest pärit orgaanilist puitu. See sertifikaat on eriti oluline mööblitootjatele, kes kinnitavad, et nende tegevus vastab kehtestatud FSC põhimõtetele ja kriteeriumidele. See tagab tarbijale, et pakutavad tooted on toodetud säästva metsanduse põhimõtteid järgides.

MDF plaat

MDF tähistab keskmise tihedusega puitkiudplaati. See plaat sarnaneb puitlaastplaadiga, kuid selle tootmine on erinev. MDF-plaat saadakse puitkiudude liimimisel ja pressimisele, tänu sellele on see vastupidav murdumisele ja paindumisele.

Tagasiside Tagasiside

Seotud tooteid Seotud tooteid