0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi
Tasuta kohaletoimetamine

Kõik tellimused tarnitakse üle Eesti tasuta meie oma usaldusväärsete kulleritega, et tagada tellimuse ohutu saabumine kliendini.

Tasumine kohapeal

Ettemaks ei ole vajalik. Tellimuse saabudes on võimalik tasuda otse kullerile sularahas või kaardiga. Samuti on saadaval järelmaksuvõimalused.

365 päeva tagastusgarantii

Juhul, kui Te ei ole tellitud tootega 100% rahul, on Teil võimalus see tagastada 365 päeva jooksul ning saada raha tagasi.

Hea hinna garantii

Töötame otse tootjatega ning püüame alati pakkuda parimat hinda. Juhul, kui Te leiate toote teisest e-poest odavama täishinnaga, saame pakkuda Teile sama hinda ning tasuta kohaletoimetamist.

1 tellimus = 1 puu

Iga kohaletoimetatud tellimuse eest istutame ühe puu. Tänu Teile on meil võimalik istutada tuhandeid puid.

Kanga kollektsioon MJ

Mida pead teadma:

  • Ostetud mööbli kangas on saadaval ainult toode kaardil olevate kangaste nimekirjast.
  • Kanga pildid võivad erineda tegelikkusest ekraani sätete tõttu.
  • Kas tahad näha mööblit oma valitud kangaga? Kirjuta kanga nimi poe üleval osas asuvasse otsingulahtrisse ja vali endale meeldiv mööbel.
  • Valguskindlus test mõõdab kanga värvimuutlikkuse vastupidavust. Selle testi käigus on tükk kangast teatud ajaperioodi käigus päikesevalgust stimuleerivate ultraviolettlampide alla pandud. Tulemused on näidatud skaalal 1 kuni 8. Täiesti mittepleekivad kangad on märgitud 8 punktiga ja kõige kiiremini pleekivad kangad 1-ga.
  • Lemmiklooma-sõbralikud kangad on PetProof-sertifikaadiga materjalist, mis on vastupidav lemmikloomade küünte poolt põhjustatud kriimustuste vastu. Lemmiklooma karv ei jää nende kangaste külge kinni, mis muudab karvadest puhastamise lihtsaks kasutades karvaeemaldajat või niisket lappi.
  • Hõõrdekindel kangas on testitud spetsiaalse testiga. Testi käigus määratakse kanga pinna vastupidavust kiudude tekke suhtes hõõrdumise tulemusena. Tulemusi mõõdetakse visuaalselt alates 1 kuni 5 punktini võrreldes kanga originaalnäidist. 1 tähendab, et kangas võib muutuda kiuliseks, 5 - kangas on hõõrdekindel.
  • Raskeltsüttivat kangast mõõdetakse "sigareti" testiga, mis kehtib Euroopa riikides. Hõõguv sigarett asetatakse testitud kangale. Kangast peetakse raskeltsüttivaks ehk tulekindlaks kui testi algusest süttimiseni võtab 8-10 sekundit (sõltuvalt kanga tüübist).
  • Kanga tugevus, samuti tuntud kui kulumiskindlus on määratud üle maailma tuntud "Martindale" kanga kulumistestiga. Selle testi käigus surutakse kanganäidist metallketaste vastu ja hõõrutakse ringikujuliselt teatud kiirusel kuni vähemalt kaks lõnga purunevad. Testi tulemusi näidatakse tsüklite numbriga. Mida rohkem ringe, seda kindlam kangas on. Kangast võib kasutada mööblina kui testi tulemus on üle 5000 tsükli.