Põhjused meilt ostmiseks Põhjused meilt ostmiseks

Garantiitingimused ja kauba tagastus


Kaubad, mis on soetatud sisustuskaubamajast www.moobel1.ee, omavad 24 kuulist tootjagarantiid, mis kehtib alates kauba kättesaamise ajast.Kaubale, mis on garantiipõhiselt asendatud, ei kehtestata lisagarantiiaega.

www.moobel1.ee ei kanna vastutust mööbli amortiseerumise eest.Mööbli kokkupanekut tuleb teostada vastavalt kaasasolevale juhendile.

Praaktoote või kvaliteedistandartitele mittevastava kauba avastamisel, asendab www.Moobel1.ee kauba kvaliteetsema toote vastu või tagastab raha.Garantii kehtib toodetele, mis on saanud transpordi käigus kahjustada või kannavad tehasedefekti.

Ostja kaotab oma õigused tasuta garantiiremondile juhul, kui:
• Mööbel on kokku pandud juhiseid järgimata
• Mööbel on kahjustatud ostja poolt

Peale praak- või kahjustatud toote avastamist, palume sellest teada anda esimesel võimalusel. Seejärel saadame Teile kinnituse ning 15-45 päeva jooksul jõuab Teieni asenduskaup.

Praak- või kahjustatud toode asendatakse vastavalt Eesti riigi seadustele.


Mööblist loobumine

Oleme üks vähestest ettevõtetest, kes pakuvad alates kauba kättesaamise ajast, 365 päevalist tagastusgarantiid. Juhul kui toode Teid ei rahulda, on Teil võimalus mööbel tagastada ja saada raha tagasi.Kauba tagastamiseks peab toode vastama teatud tingimustele.Tagastamisele kuuluv mööbel:

• Mööbel on kahjustamata
• Mööbel on pakendatud originaalpakendisse samal kujul, kui see jõudis kliendini
• Mööblil peavad olema säilinud kõik algsed kirjad ning turvalindid

Juhul kui toode ei vastanud ülaltoodud lepingu tingimustele, kaotab klient oma garantiiõigused.

365 päeva möödudes, ei kuulu kohaletoimetatud kaup enam tagastamisele.