0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi

Aiatool JA997

Soovitame
111
Parima hea garantiiPakume parima hea garantiid. Juhul kui leiate sama toote mõne konkurendi juurest odavamalt saame pakkuda sama hinda ning tasuta kohaletoimetamist.
Valmis tarnimiseks tootja laos
+

Minimaalne kogus "Aiatool JA997" 2.

Mõõdud ja funktsioonid

Kõrgus:
890 mm
Laius:
570 mm
Sügavus:
590 mm
Istme kõrgus:
427 mm
Istme laius:
410 mm
Istmepadja sügavus:
455 mm
Käetugi:
625 mm
Seljatugede kõrgus:
505 mm
Kaal:
14 kg
Maksimaalne kaal:
110 kg
Keskmine tarneaeg alates:
5 tööpäeva
Transpordi maksumus:
Tasuta üle kogu Eesti
Garantii:
2 aastat
Istmeosa:
  • Polywood
Värv:
Hall + valge
Värvivalik:
  • Jah
Materjalid:
  • Metall
Materjali tüüp:
  • Alumiinium
Päritolu:
Aasia

Lisainformatsioon

Polüpuit on innovaatiline ning keskkonnasõbralik materjal mida on väga kerge hooldada. Materjal on sarnane puidule, kuid on tehtud taaskasutatavatest materjalidest. Antud materjal ühendab endas oskuslikult puidu ning plastiku omadused, soojuse ning veekindluse, UV kiirguse- ja hallituskaitse.

Aiamööbli hooldus

Materiols

Hea tunne veeta aega õues, eriti mugava aiamööbli peal. Selleks, et välimööbel kaua vastu peaks, peab selle eest hoolt kandma. Igal mööbliesemel on erinevad omadused ning need nõuavad erinevat hooldust. Kuna välimööbel puutub kokku erinevate ilmanähtustega, tuleb hooldusele rohkem tähelepanu pöörata. Aiamööbel on soovitatav katta, kui te ei kasuta neid pikka aega. Parim viis aiamööbli kaitsmiseks on kasutada spetsiaalseid katteid või hoida mööblit kuivas kohas. Kui hoiate mööblit õues, katke see nii, et õhk saaks vabalt liikuda ja niiskus ei koguneks. Isegi kui mööbel on vastupidav keskkonnateguritele ja temperatuuri kõikumisele, võivad tooted siiski kahjustada saada.

Loe rohkem
Materiols

Soovitame

Meie meeskond soovitab seda eset? Mida see tähendab?

Kuna meie veebisaidil on kümneid tuhandeid erinevaid mööblimudeleid, mis on pärit paljudelt erinevatelt tarnijatelt, on peaaegu võimatu neid kõiki enne meie e-poes tutvustamist füüsiliselt testida. Meie meeskond on siiski soovitanud selle konkreetse toote tarnijat, kuna see on vastanud järgmistele kriteeriumidele: hea pakend, tarneaeg, hinna ja kvaliteedi suhe, madal tagastamise määr ja tootel on hea müügiajalugu. Selle märgisega on vähem kui pooled toodetest ja me vaatame soovitusi pidevalt üle, nii et võite olla kindel, et valisite parima toote.

Tagasiside Tagasiside