0
Ostukorv

Korv

Ostukorv on tühi

Mõõdud ja funktsioonid

Diivani mõõdud:
870 x 1300 x 800 mm
Tugitooli mõõdud:
870 x 700 x 800 mm
Ajakirjalaua mõõdud:
450 x 1200 x 600 mm
Kaal:
79 kg
Keskmine tarneaeg alates:
5 tööpäeva
Transpordi maksumus:
Tasuta üle kogu Eesti
Garantii:
2 aastat
Lauaplaadi materjal:
  • Kivi
Polster:
  • Jah
Värv:
  • Antratsiit
Värvivalik:
  • Ei
Valikud:
  • Ei ole võimalik muuta
Materjalid:
  • Metall
  • Mööbliriie
Päritolu:
Aasia

Lisainformatsioon

Aiamööbli hooldus

Materiols

Hea tunne veeta aega õues, eriti mugava aiamööbli peal. Selleks, et välimööbel kaua vastu peaks, peab selle eest hoolt kandma. Igal mööbliesemel on erinevad omadused ning need nõuavad erinevat hooldust. Kuna välimööbel puutub kokku erinevate ilmanähtustega, tuleb hooldusele rohkem tähelepanu pöörata. Aiamööbel on soovitatav katta, kui te ei kasuta neid pikka aega. Parim viis aiamööbli kaitsmiseks on kasutada spetsiaalseid katteid või hoida mööblit kuivas kohas. Kui hoiate mööblit õues, katke see nii, et õhk saaks vabalt liikuda ja niiskus ei koguneks. Isegi kui mööbel on vastupidav keskkonnateguritele ja temperatuuri kõikumisele, võivad tooted siiski kahjustada saada.

Loe rohkem
Materiols

Kivist lauaplaat

Kivist lauaplaat - kivi, just nagu ka puit, on vastupidav ja naturaalne pind, seega on oluline selle eest korralikult hoolt kanda. Selleks, et teha kindlaks, et saad nautida Aiamööbli komplekt TG5 võimalikult kaua, on soovitatav seda impregneerida nii kui selle kätte saad.

Pinna puhastamine on oluline enne selle impregneerimist, ning samuti üleliigse immutaja eemaldamine pärast selle imendumist. Piisab impregneeritud kivipinna puhastamisest niiske lapiga ja seejärel selle pühkimisest kuiva lapiga. Impregneerimise sagedus sõltub kivitüübist ning pinna hooldusest.

Kivimassist pinnased on vastuvõtlikud vedelike suhtes ja imendavad neid kiiresti, mistõttu on väga oluline nende eest õigesti hoolt kanda. Pärast värviliste vedelike valgumist pinnale nagu näiteks kohvi, tee, alkohol, õli jne, tuleb pind koheselt puhastada, et vältida vedelike imendumist materjali.


Soovitame

Meie meeskond soovitab seda eset? Mida see tähendab?

Kuna meie veebisaidil on kümneid tuhandeid erinevaid mööblimudeleid, mis on pärit paljudelt erinevatelt tarnijatelt, on peaaegu võimatu neid kõiki enne meie e-poes tutvustamist füüsiliselt testida. Meie meeskond on siiski soovitanud selle konkreetse toote tarnijat, kuna see on vastanud järgmistele kriteeriumidele: hea pakend, tarneaeg, hinna ja kvaliteedi suhe, madal tagastamise määr ja tootel on hea müügiajalugu. Selle märgisega on vähem kui pooled toodetest ja me vaatame soovitusi pidevalt üle, nii et võite olla kindel, et valisite parima toote.

Tagasiside Tagasiside

Seotud tooteid Seotud tooteid