1,376
Parima hea garantiiPakume parima hea garantiid. Juhul kui leiate sama toote mõne konkurendi juurest odavamalt saame pakkuda sama hinda ning tasuta kohaletoimetamist.
Valmis tarnimiseks tootja laos
+

Funktsioonid

Diivani mõõdud:
870 x 1300 x 800 mm
Tugitooli mõõdud:
870 x 700 x 800 mm
Ajakirjalaua mõõdud:
450 x 1200 x 600 mm
Keskmine tarneaeg alates:
6 tööpäeva
Transpordi maksumus:
Tasuta üle kogu Eesti
Garantii:
2 aastat
Tööpind:
  • Kivi
Jalad:
  • Metallist
Istmeosa:
  • Mööbliriie
Istumispadjad:
  • Jah
Värv:
Antratsiit
Värvivalik:
  • Ei
Valikud:
  • Ei ole võimalik muuta
Materjalid:
  • Metall
Päritolu:
Aasia

Kirjeldus

Kivist lauaplaat  - kivi, just nagu ka puit, on vastupidav ja naturaalne pind, seega on oluline selle eest korralikult hoolt kanda. Selleks, et teha kindlaks, et saad nautida Aiamööbli komplekt TG5 võimalikult kaua, on soovitatav seda impregneerida nii kui selle kätte saad. 

Pinna puhastamine on oluline enne selle impregneerimist, ning samuti üleliigse immutaja eemaldamine pärast selle imendumist. Piisab impregneeritud kivipinna puhastamisest niiske lapiga ja seejärel selle pühkimisest kuiva lapiga. Impregneerimise sagedus sõltub kivitüübist ning pinna hooldusest. 

Kivimassist pinnased on vastuvõtlikud vedelike suhtes ja imendavad neid kiiresti, mistõttu on väga oluline nende eest õigesti hoolt kanda. Pärast värviliste vedelike valgumist pinnale nagu näiteks kohvi, tee, alkohol, õli jne, tuleb pind koheselt puhastada, et vältida vedelike imendumist materjali. 


Soovitame

Meie meeskond soovitab seda eset? Mida see tähendab?

Kuna meie veebisaidil on kümneid tuhandeid erinevaid mööblimudeleid, mis on pärit paljudelt erinevatelt tarnijatelt, on peaaegu võimatu neid kõiki enne meie e-poes tutvustamist füüsiliselt testida. Meie meeskond on siiski soovitanud selle konkreetse toote tarnijat, kuna see on vastanud järgmistele kriteeriumidele: hea pakend, tarneaeg, hinna ja kvaliteedi suhe, madal tagastamise määr ja tootel on hea müügiajalugu. Selle märgisega on vähem kui pooled toodetest ja me vaatame soovitusi pidevalt üle, nii et võite olla kindel, et valisite parima toote.

Tagasiside Tagasiside